EN
#

طراحی

 
مبحث طراحی در صنعت یکی از مهمترین و اثرگذارترین موضوعات در تصمیم گیری سرمایه گذاران می باشد . شرکت تولیدی صنعتی دماگستر تلاش نموده تا در بستر ارتباط تنگاتنگ با مراکز دانشگاهی ، نخبگان صنعتی ، مدیران ارشد صنایع ، پیشکسوتان و نیز پشتوانه علمی و اجرائی 26 ساله خود در صنعت غذای کشور به موضوع طراحی نگاهی عالمانه و اقتصادمحور داشته باشد .
امرزه در دنیای مدرن نخستین گام هر سرمایه گذار ، تمرکز بر روی طراحی موضوع سرمایه گذاری می باشد . هزینه های طراحی در ایران بطور متوسط 2% میزان کل سرمایه گذاری در هر پروژه است . تجربه چندین دهه فعالیت شرکت دماگستر نشان داده است که برخورداری از یک طراحی سطح بالا بر سایر مراحل ، حتی تهیه طرح توجیه اقتصادی و فنی تقدم دارد و این امر به این دلیل است که تیم مشاوران سرمایه گذار که وظیفه تهیه طرح توجیهی را بر عهده دارند بتوانند بر جنبه های مختلفی از پروژه اشراف کامل داشته باشند .


اصول طراحی : 

 

در پروژه های صنایع غذایی انتخاب محل زمین و موقعیت جغرافیائی آن نقش بسزائی در آینده پروژه و همچنین طرحهای توسعه دارد .
طراحی دقیق ساختمانهای تولیدی ، تاسیساتی ، انبارها ، اداری ، رفاهی ، فضای سبز و ... بر اساس استانداردهای روز دنیا و مقررات داخلی و همچنین نوع تولیدات پروژه ، سهم زیادی در جلوگیری از هدر رفت منابع مالی دارد .
بررسی دقیق و کارشناسانه در خصوص انتخاب سازه های فلزی و یا بتونی در طراحی پروژه های صنایع غذایی سهم غیرقابل انکاری در کاهش قیمت تمام شده محصولات و همچنین افزایش چشمگیر سرعت تولید محصولات خواهد داشت .
طراحی فضای داخلی سالنهای تولید شامل بخش های فرآوری ، بسته بندی ، CIP ، انبار ، سردخانه ها ، آزمایشگاه و ...  از مهمترین مباحث این بخش می باشد .
شاید مهمترین و اساسی ترین قسمت طراحی نحوه انتخاب ماشین آلات تولیدی ، فرآوری ، بسته بندی ، تاسیسات گرمایشی ، سرمایشی و CIP می باشد که بنیان و ساختار اصلی سرمایه گذاری را شکل می دهد و به جرات می توان گفت عدم دقت در این بخش موجب شکست بسیاری از سرمایه گذاری ها در صنعت غذائی کشور گردیده است فلذا اعتماد و همکاری با مجموعه ای از متخصصین و کارشناسان حرفه ای ، کارآمد و مجرب در زمینه طراحی واحدهای صنعتی ، کمک شایانی به اجرای هرچه موفق تر این گروه از پروژه ها خواهد کرد .
شرکت تولیدی صنعتی دماگسترسازان نوین با اجرای بیش از 400 پروژه صنایع لبنی ، آبمیوه ، سس ، کچاپ ، صنعت نان ، شیمیایی ، داروئی و بهداشتی در داخل و خارج از کشور مفتخر است گامی موثر در راستای  کاهش وابستگی به کشورهای صاحب صنعت در زمینه تکنولوژی تجهیزات و طراحی ، برداشته است و تمام تلاش این مجموعه ارائه این خدمات در بالاترین سطح ممکن به صنعتگران و سرمایه گذاران عزیز می باشد .  
 
 
11
11
#

اطلاعات تماس

  • فکس : 76317055 9821+
  • تلفن :76317022 9821+ / 76312374 9821+

تهران ، دماوند ، گیلاوند ، بلوار اصلی، نرسیده به پل شلمبه ، پلاک 110 شرکت دماگستر سازان نوین

  • عضویت در خبر نامه

  • برای عضویت در خبر نامه گروه تولیدی صنعتی دماگسترسازان نوین ایمیل خود را وارد نمایید